کفسابی و سنگسابی پیچ رولپلاک و نماشویی

کفسابی ، سنگسابی ، پیچ رولپلاک و نماشویی ساختمان آذرساب

0912 853 47 10 نعمت زاده خدمات کفسابی و نماشویی

پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما برای ساختمان هایی با نمای سنگی می باشد که معمولا چند سالی از ساخت آن گذشته و سنگ های آن در حال ریزش می باشد و یا برای پیشگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان و در هنگام ساخت  و در مرحله نماکاری و بعد از نصب سنگ های نما با استفاده از پیچ رولپلاک نما می باشد. پیچ رولپلاک نمای ساختمان در ساختمانی هایی که نمای آن ها از سنگ می باشد ضروری می باشد و اینگونه نیست که شما فکر کنید ساختمان تازه تاسیس نیازی به پیچ رولپلاک نمای ساختمان خود ندارد ! اتفاقا بهترین موقع برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان زمانی است که ساختمان شما نوساز می باشد و احتمال خطر کمتری برای عابرین دارد و هنوز سنگ ها سف هستند و شما دغدغه ای از این بابت نخواهید داشت.

دلایل ریزش سنگ نمای ساختمان

یکی از دلایل ریزش سنگ نمای ساختمان استفاده از مواد و مصالح نامرغوب برای ملات پشت سنگ ها می باشد که برای این کار حتما باید از سیمان با کیفیت استفاده شود، و همچنین مشاهده شده که بعضی از پیمانکاران برای کمتر کردن هزینه از نخاله پشت سنگ نمای ساختمان همراه با ملات سیمان استفاده می کنند استفاده از گونی ، آجر و سنگ و نخاله باعث از بین رفتن استحکام سیمان و ملات پشت سنگ شده و باعث ریزش سنگ از نمای ساختمان بعد از مدتی خواهد شد.

همچنین نشست ساختمان های بالای چهار طبقه بسیار بیشتر بوده و باعث جابجا شدن سنگ ها در حد چند میلیمتر و یا سانتی متر می شود که به مرور زمان این اتفاق باعث شل شدن سنگ ها و ریزش آن ها خواهد شد. در ضمن باید توجه داشت که در هنگام ساخت ساختمان هایی با نمای سنگی از سیمان خشک کمتر استفاده شود و ملات باید پر سیمان و شل باشد و سیمان خشک برای چسباندن سنگ ها استفاده نشود. با این حال نگران ریزش سنگ ها نباشید نیازی نیست دوباره تمام سنگ ها کنده شده و با ملات سیمان جایگذاری شود ! کافیست با تیم آذرساب تماس بگیرید ما با افراد کارآزموده و ماهر با استفاده از طناب و بدون نیاز به داربست از نمای ساختمان فرود میآییم و با استفاده از دریل های هیلتی قوی سنگ ها را سوراخ کرده و با استفاده از پیچ رولپلاک سنگ نمای شما را در جای خود محکم میکنیم.

پیچ مناسب برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان

باید توجه داشته باشید برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان خود حتما از شرکت ها و افراد خبره کمک بگیرید در غیر این صورت ضررهای زیادی را متحمل خواهید شد که شاید جبران ناپذیر باشد ! ما در گروه پیچ رولپلاک آذرساب برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان ها از بهترین پیچ ها و رولپلاک ها استفاده می کنیم، در واقع برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان باید از پیچ گالوانیزه اصل استفاده کرد تا دچار زنگ زدگی نشود چون نمای ساختمان در معرض باران می باشد بسیار مستعد زنگ زدگی و خوردگی می باشند و اگر پیچ داخل سنگ نما دچار زنگ زدگی شود اولا استحکام خود را از دست خواهد داد و ممکن است سنگ ها دوباره دچار ریزش شوند و مورد بعدی اینکه پیچ های زنگ زده باعث بروز زنگ آبه به سطح نما خواهند شد و ظاهر سنگ نمای ساختمان شما را بسیار زشت خواهد کرد. پس حتما توجه داشته باشید برای نمای ساختمان خود حتما از پیچ گالوانیزه استفاده کنید.

تیم مناسب برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان

برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان حتما باید از تیم های دارای تجربه کافی کمک بگیرید در غیر این صورت هزینه هایی که برای پیچ رولپلاک نما می کنید نه تنها خطرات احتمالی سقوط سنگ را کم نمیکند بلکه احتمال ریزش سنگ بسیار بیشتر از قبل خواهد بوود ، چون سنگ ها بر اثر استفاده از دریل و سوراخ کاری های متعدد شل شده و اگر توسط متخصص پیچ رولپلاک نمای ساختمان انجام نشود و پیچ ها در فواصل معین جایگذاری نشود باعث سقوط سنگ ها در آینه ای نزدیک خواهد شد! پس باید از تیم های کاری قوی مثل تیم آذرساب که تجربه 25 ساله در زمینه استحکام و پیچ رولپلاک نمای ساختمان دارد کمک بگیرید.

هزینه پیچ رولپلاک نما

برای پیچ رولپلاک نمای ساختمان نمی توان هزینه ثابتی را به ازای هر متر مربع در نظر گرفت چون عوامل مختلفی در قیمت پیچ رولپلاک نمای ساختمان ها تاثیر گذار هستند. از جمله جنس سنگ نمای ساختمان از مواردی است که تاثیر مستقیمی بر قیمت تمام شده دارد. همچنین شکل و اندازه هر سنگ نصب شده تاثیر گذار بر هزینه مقاوم سازی نما می باشد. انواع سنگ های گرانیت و تراورتن و نمای رومی معروفترین سنگ های نما هستند. که هرکدام دوباره به بخش های مختلفی تقسیم می شوند برای مثال سنگ های تراورتن دارای انواع مختلفی از استحکام می باشد که برای پیچ کردن آن ها قیمت های متفاوتی عنوان می شود.

اما نگران هزینه های پیچ رولپلاک سنگ نمای خود نباشید کافیست عکس نمای ساختمان خود را برای ما بفرستید تا هزینه حدودی برای شما اعلام شود و در مرحله بعدی و پس از بازدید حضوری و بررسی کارشناس سنگ نما ، هزینه قطعی با توجه به متراژ نوع سنگ ، سختی سنگ و در صورت نیاز به تعمیرات هزینه قطعی به شما اعلام خواهد شد.

برای مثال سنگ های تراورتن دارای انواع مختلفی می باشد که به سری T معروف هستند که نشان دهنده رنگ ، خصوصیات و درصد سختی و مقاومت سنگ می باشد. و هزینه مقاوم سازی هرکدام از این سری ها متفاوت می باشد برای مثال سنگ تراورتن سری T72 ، T79 ، T77 هرکدام از ویژگی های مختلفی برخوردار می باشند که هزینه پیچ رولپلاک این سنگ ها از متری 20 هزار تومان شروع شده و تا متری 50 هزار تومان ادامه دارد.

انواع قیمت دهی پیچ رولپلاک سنگ نما

برای مشخص کردن هزینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان روش های مختلفی دارد ، از جمله قیمت بر اساس متر مربع ، قیمت بر اساس هر عدد از سنگ ، قیمت بر اساس هر طبقه ، قیمت چکی و یا توافقی

فیلم زیر نحوه پیچ رولپلاک نمای ساختمان سنگی توسط تیم آذرساب می باشد.

0912 853 47 10 پیام در واتساپ