کفسابی و سنگسابی پیچ رولپلاک و نماشویی

کفسابی ، سنگسابی ، پیچ رولپلاک و نماشویی ساختمان آذرساب

0912 853 47 10 نعمت زاده خدمات کفسابی و نماشویی

درباره ما؛ کار در ارتفاع و کفسابی آذرساب

درباره کفسابی و سنگسابی آذرساب

بهتر است بدانید که گروه کفسابی و کار در ارتفاع آذرساب یکی از قدیمی ترین گروه های ساب زنی و راپل کار در ایران می باشد که با استفاده از افراد ماهر و متخصص در این امر بیش از هزاران پروژه در سطح شهر تهران و شهرستان های ایران انجام داده است.
ما با استفاده از افراد متخصص و دستگاه های پیشرفته و بیمه کامل کارکنان و بیش از هزاران کارفرمای راضی بهترین کار با کیفیت عالی و قیمت منصفانه را برای شما در نظر گرفته ایم تا مسئولیت اجتماعی و انسانی خود را انجام دهیم. برای سفارش پروژه و یا هرگونه راهنمایی با شماره های درج شده در پایین صفحه با ما در تماس باشید. کافیست روی شماره کلیک کنید تا وارد بخش تماس با ما شوید.

کارکنان تیم آذرساب

گروه آذرساب دارای تجربه و مهارت کافی برای انواع کفسابی ، سنگسابی ، شستشوی نمای ساختمان به روش های مختلف و همچنین مقاوم سازی نما (پیچ رولپلاک نما) می باشد. همچنین در بحث کار در ارتفاع برای کارهای مختلف تمام افراد ما ماهر و با تجربه بسیار بالا برای راپل کاری هستند. همچنین تمام متخصصین راپل و کار در ارتفاع تیم آذرساب بیمه بوده و خیال کارکنان ما و کارفرمایان و همچنین تیم مدیریت آذرساب راحت بوده و از این بابت موردی نیست.

تجهیزات مورد استفاده برای کار

یک کار بی عیب و نقص قطعا باید ترکیبی از افراد متخصص و تجهیزات حرفه ای و مدرن باشد، چرا که هر چقدر هم افراد و تکنسین های کارهای خدماتی ماهر و زبده باشند اما از تجهیزات خوب و کافی برای اجرای کارهای خودشان نداشته باشند قطعا کار با کیفیتی را نمی توانند ارائه کنند. از این رو ما در تیم آذرساب جدا از افراد با تجربه و خبره ای که سال ها با ما همراه بوده و در تیم ما مشغول به فعالیت هستند، از تجهیزات مدرن و با کیفیت برای انجام کارها استفاده می کنیم برای مثال برای کارهای کفسابی و سنگسابی از دستگاه های نو و خارجی با کیفیت استفاده می کنیم و لوازم مصرفی دستگاه ها که همان لقمه ساب ها بوده اکثرا ایتالیایی و ترکیه ای هستند و همچنین دستگاه های کفسابی بعد از هر پروژه تمیز شده و بررسی می شوند. همچنین در دوره های زمانی نیز دستگاه ها سرویس می شوند. و یا در کارهای راپل و کار در ارتفاع از با کیفیت ترین تجهیزات صعود و فرود و سخره نوردی استفاده میکنیم تا جان کارکنان خود را حفظ کرده و همچنین راحتی کار برای متخصصین را مهیا کنیم تا به درستی پروژه شما مشتریان عزیز را به انجام برسانند همچنین دستگاه های نماشویی تیم آذرساب نیز مانند دستگاه های کفسابی بعد از هر پروژه مورد بررسی قرار گرفته و سرویس های دوره ای برای آن ها انجام می شود.

0912 853 47 10 پیام در واتساپ